Szkoła Języków Obcych LANG - Nasze atuty

Nasze atuty

Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia od ponad 20 lat.

Nasi tłumacze dokonują zarówno tłumaczeń pisemnych zwykłych (nie posiadających mocy prawnej) jak i również przysięgłych (uwierzytelnionych lub poświadczonych).

Dzięki swojej wiedzy, wykształceniu i doświadczeniu podejmujemy się realizacji nie tylko krótkich, jednostronicowych dokumentów, ale także dużych projektów tłumaczeniowych, także kilkujęzycznych, do realizacji których konieczna jest współpraca kilku tłumaczy, a również wykonanie prac programistycznych i graficznych.

Firmom i przedsiębiorstwom państwowym oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tłumaczeń: wykonujemy tłumaczenia ustne, pisemne , przysięgłe, konferencyjne.

Oto nasze atuty:

1. Doświadczenie i jakość

Najważniejszym dla nas celem wszystkich tłumaczeń jakich się podejmujemy jest ich jakość wykonania. Dbamy o to, aby były one przygotowane profesjonalnie i zgodnie z preferencjami osoby zamawiającej. Przy tłumaczeniach na języki obce korzystamy z pomocy Native Speakerów, którzy najlepiej rozumieją niuanse danego języka. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować rzetelne opracowanie danego tekstu.

2. Korzyści

Chcemy by nasza oferta była odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku. Dlatego zawsze staramy się zaoferować najkorzystniejsze warunki współpracy.

  • Wszystkie tłumaczenia wykonywane są rzetelnie i terminowo, zgodnie z ustalonym terminarzem.
  • Przy dużych zleceniach oraz dla stałych klientów oferujemy korzystne warunki cenowe
  • Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń wykonywanych przez specjalistów z danej dziedziny
  • Oferujemy korzystne ceny tłumaczenia poprzez zastosowanie baz terminologicznych i systemów CAT.
  • Podejmujemy się także obróbki graficznej i programistycznej tłumaczeń
3. Narzędzia

W profesjonalnym opracowaniu tłumaczenia pomaga nam także specjalistyczne oprogramowanie CAT, którego zadaniem jest stworzenie bazy specjalistycznego słownictwa stosowanego w tłumaczeniach wykonywanych na rzecz danej firmy czy też branży. Dzięki temu nawet w przypadku dużych projektów, przy których pracuje kilku tłumaczy zawsze zachowujemy jednolitość stosowanej terminologii.

4. Gwarancja poufności i gwarancja satysfakcji.

Wszystkie przekazywane nam materiały traktowane są przez nas jako poufne.
Jako doświadczeni tłumacze oferujemy Państwu w pełni profesjonalną usługę.

5. Wycena

Cena za dane tłumaczenie ustalana jest indywidualnie z każdym Klientem. Bierzemy pod uwagę wiele zmiennych i pragniemy Państwu zaoferować najbardziej korzystne warunki współpracy. Dlatego też zapraszamy do kontaktu z naszym biurem byśmy mogli przedstawić jak najlepsze warunki cenowe.

Aleja Jana Pawła II 41 A 47-232 Kędzierzyn-Koźle tel.: +48 77 48 38 297, 509 899 309 biuro@lang.pl
Szkoła Języków Obcych LANG 2016