Szkoła Języków Obcych LANG - Dlaczego Lang?

Dlaczego Lang?

LANG to przyjazna szkoła językowa

Szkoła LANG to przyjazna szkoła językowa. Od ponad 20 lat. cieszymy się zaufaniem naszych Słuchaczy, współpracujących z nami firm i kontrahentów. Proponujemy nasze usługi na niezmiennie wysokim poziomie, dokładając wszelkich starań by stale się zmieniać i rozwijać nasza ofertę ku coraz większej satysfakcji naszych Słuchaczy.

Jakość bez kompromisów

LANG to szkoła znana z profesjonalizmu swojej kadry dydaktycznej i administracyjnej. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych poparte solidnym wykształceniem lektorów pozwala zapewnić kursantom najwyższe możliwe standardy nauczania. Najnowsze metody, najlepsze podręczniki, dobrze przygotowani do pracy lektorzy którzy stale pogłębiają swoje umiejętności - oto nasze atuty. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z konsultacji językowych, które pozwalają nadrobić ewentualne nieobecności lub mogą być wykorzystane jako indywidualna pomoc w nauce.

Autorskie programy szkoleniowe

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy z powodzeniem w życie autorskie programy szkoleniowe dla firm. Program szkoleń adresowany jest zarówno do pracowników jak i do kadry zarządzającej  spółek, firm i przedsiębiorstw państwowych.  Umożliwia on poznanie, rozwijanie i utrwalanie znajomości języków obcych, a także, dzięki systemowi monitoringu, zapewnia stałą i efektywną kontrolę nad przebiegiem procesu nauczania. Dzięki temu pracownicy szybko i skutecznie uczą się języka i potrafią go efektywnie używać w praktyce.

Nauczyciele

Od początku działalności zatrudniamy tylko i wyłącznie profesjonalnych i wykwalifikowanych lektorów polskich i zagranicznych, którzy z oddaniem i pasją zajmują się nauczaniem języków obcych.

Programy lojalnościowe

Ponad 70% naszych kursantów kontynuuje naukę przez kilka lat, a 80% trafia do nas z rekomendacji dotychczasowych uczestników. Dbamy o satysfakcję naszych kursantów, staramy się jak najlepiej wyjść na przeciw ich potrzebom. Nasz Sekretariat jest do stałej dyspozycji naszych kursantów. Prosimy także o komentarze i uwagi naszych kursantów poprzez naszą nowa stronę internetowa.

System poziomów zgodny z zaleceniami Unii Europejskiej i Rady Europy

Aby nauka u nas przynosiła najlepsze efekty, opracowaliśmy specjalny system poziomów zaawansowania, zgodny z zaleceniami Rady Europy (European Common Framework of Reference for Languages). Wybór odpowiedniego kursu odbywa się podczas zapisu na kurs. W zależności od wieku i stopnia zaawansowania Słuchacza, zaproponujemy najbardziej odpowiedni tok nauki.

Metoda nauczania

Nie eksperymentujemy na kursantach. Uczymy tradycyjną metodą komunikatywną kładąc nacisk przede wszystkim na rozwój umiejętności skutecznego porozumiewania się językiem obcym. Praktyczna nauka języka odbywa się w oparciu o specjalnie dobrane podręczniki oraz przy pomocy odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów audio-wizualnych. Efekty nauki sprawdzane są podczas testów kontrolnych, a ich wyniki i indywidualna ocena postępów przedstawiane są kursantom w okresowych raportach o postępach.

Szkoła dla wszystkich

U nas można uczyć się nie tylko angielskiego, ale i niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, a obcokrajowcy polskiego. Oferta kursów dostosowana jest do wieku, ambicji i dyspozycyjności klientów, którzy mogą brać udział w kursach standardowych, konwersacyjnych, egzaminacyjnych, maturalnych, sobotnich, porannych i dla seniorów, a także w kursach specjalistycznych dla firm i instytucji oraz w zajęciach indywidualnych.

Instytucja Partnerska British Council

Od lat jesteśmy instytucją partnerską British Council, współpracując w organizowaniu kursów a następnie egzaminów Cambridge ESOL takich jak; KET, PET, First Certificate , CAE

Bierzemy udział w programie ADDVANTAGE z powodzeniem przygotowując naszych słuchaczy do zdawania egzaminów Cambridge.

Wysoka jakość w dobrej cenie

Naszym atutem jest konkurencyjna cena w stosunku do ilości lekcji i wysokiej jakości oferowanych usług. Proponujemy opłaty za kurs w przyjaznych, nie oprocentowanych ratach Oferujemy także atrakcyjne rabaty w trakcie promocyjnych zapisów w czerwcu - zarówno znizki od pierwszej raty jaki i rabaty za oplacenie kursu w calosci.

Małe grupy

Nauka odbywa się w kameralnych warunkach, w małych grupach. Dzięki temu lektorzy mogą skutecznie i bez stresowo rozwijać indywidualne predyspozycje językowe każdego uczestnika kursu. Szanując zawodowe i prywatne obowiązki naszych klientów, harmonogram zajęć dopasowujemy do ich indywidualnych możliwości czasowych.

Konwersacje

Integralną częścią kursów są zajęcia prowadzone przez nauczycieli zagranicznych ( NATIVE SPEAKERS ) W zależności od stopnia zaawansowania i rodzaju kursu to minimum 30 godzin rozmów w języku obcym (za wyjątkiem grup początkujących), a na kursach konwersacyjnych aż 90 godzin konwersacji z native speakerem.

Programy językowe

Rozumiemy, że nauka języka obcego jest sprawą indywidualną, dlatego przygotowaliśmy programy nauczania odpowiednie dla grup wiekowych.

Doświadczenie i renoma

Kilkanaście tysięcy zadowolonych Słuchaczy, ponad 20 lat na rynku szkoleń językowych, stała współpraca z największymi przedsiębiorstwami w całym Regionie mówią same za siebie. Cieszymy się z sukcesów naszych słuchaczy gdyż są one także naszymi sukcesami.

Wybierz kurs dla siebie

Aleja Jana Pawła II 41 A 47-232 Kędzierzyn-Koźle tel.: +48 77 48 38 297, 509 899 309 biuro@lang.pl
Szkoła Języków Obcych LANG 2010