Szkoła Języków Obcych LANG - Dlaczego Lang?

Dlaczego Lang?

LANG to przyjazna szkoła językowa

Od blisko 30 lat cieszymy się zaufaniem naszych Słuchaczy, współpracujących z nami firm i kontrahentów. Proponujemy nasze usługi na niezmiennie wysokim poziomie, dokładając wszelkich starań by stale się zmieniać i rozwijać nasza ofertę ku coraz większej satysfakcji naszych studentów.

Jakość bez kompromisów

LANG to szkoła znana z profesjonalizmu swojej kadry dydaktycznej i administracyjnej. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych poparte solidnym wykształceniem lektorów pozwala zapewnić kursantom najwyższe możliwe standardy nauczania. Najnowsze metody, najlepsze podręczniki, dobrze przygotowani do pracy lektorzy, którzy stale poszerzać swoje umiejętności - oto nasze atuty.

Autorskie programy szkoleniowe

Opracowaliśmy i z powodzeniem wdrożyliśmy autorskie programy szkoleniowe dla firm. Program szkoleń adresowany jest zarówno do pracowników jak i do kadry zarządzającej  spółek, firm i przedsiębiorstw państwowych.  Umożliwia on poznanie, rozwijanie i utrwalanie znajomości języków obcych, a także zapewnia stałą i efektywną kontrolę nad przebiegiem procesu nauczania. Dzięki temu kursanci szybko i skutecznie uczą się języka i potrafią go efektywnie stosować.

Nauczyciele

Kadrę tworzy międzynarodowy zespół lektorów o wieloletnim doświadczeniu zawodowym. Bazując na najnowszych materiałach oraz posługując się metodą komunikatywną, z łatwością przekazują wiedzę kursantom.

Długoletnia tradycja

Ponad 70% naszych kursantów kontynuuje naukę przez kilka lat, a 80% trafia do nas z rekomendacji dotychczasowych uczestników. Dbamy o satysfakcję naszych kursantów, staramy się jak najlepiej wyjść na przeciw ich potrzebom. Nasz Sekretariat jest do stałej dyspozycji wszystkich kursantów. Prosimy także o komentarze i uwagi kursantów poprzez naszą stronę internetową.

System poziomów zgodny z zaleceniami Unii Europejskiej i Rady Europy

Wybór odpowiedniego kursu odbywa się podczas zapisu na kurs. W zależności od wieku i stopnia zaawansowania Słuchacza, zaproponujemy najbardziej odpowiedni tok nauki, zgodny z zaleceniami Rady Europy (European Common Framework of Reference for Languages).

Metoda nauczania

Uczymy metodą komunikatywną kładąc nacisk przede wszystkim na rozwój umiejętności skutecznego porozumiewania się językiem obcym. Praktyczna nauka języka odbywa się w oparciu o właściwie dobrane podręczniki oraz przy pomocy odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów audio-wizualnych. Efekty nauki sprawdzane są podczas testów, a ich wyniki i indywidualna ocena postępów przedstawiane są kursantom w okresowych raportach.

Szkoła dla wszystkich

Prowadzimy kursy języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego oraz czeskiego, dla kursantów w każdym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania. Proponujemy zajęcia grupowe i indywidualne, kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, przygotowujemy do egzaminów, prowadzimy szkolenia biznesowe oraz kursy specjalistyczne.

Najwyższa jakość w przystępnej cenie

Naszym atutem jest konkurencyjna cena w stosunku do ilości lekcji i wysokiej jakości oferowanych usług. Proponujemy opłaty za kurs w przyjaznych, nie oprocentowanych ratach.

Małe grupy

Zajęcia prowadzone są w niedużych grupach (do 8 osób), dbąjąc o jak najwyższy komfort nauki. Dzięki temu lektorzy mogą skutecznie rozwijać indywidualne predyspozycje językowe każdego uczestnika. Mając na uwadze zawodowe i prywatne obowiązki naszych klientów, staramy się dopasować harmonogram zajęć do ich indywidualnych możliwości czasowych.

Konwersacje

Integralną częścią kursów są zajęcia prowadzone przez nauczycieli zagranicznych (Native Speakers - lektor anglojęzyczny). W zależności od stopnia zaawansowania i rodzaju kursu to minimum 30 godzin rozmów w języku obcym (za wyjątkiem grup początkujących).

Aleja Jana Pawła II 41 A 47-232 Kędzierzyn-Koźle tel.: +48 77 48 38 297, 509 899 309 biuro@lang.pl
Szkoła Języków Obcych LANG 2016