Szkoła Języków Obcych LANG - Jak uczymy?

Jak uczymy?

Ucząc od blisko 30 lat, stosujemy metodę komunikatywną.
Oznacza to, że na zajęciach kładziemy nacisk na rozwój praktycznego zastosowania języka obcego.

Budujemy i rozwijamy głównie umiejętności mówienia oraz rozumienia ze słuchu, równolegle pracujemy nad czytaniem i pisaniem w języku obcym.

Nasze zajęcia to nie tylko nauka języka, ale także rozwijanie umiejętności komunikacyjnych w grupie. Poprzez interaktywne zajęcia uczymy również strategii językowych w wielu różnych sytuacjach życiowych, z którymi mogą spotkać się nasi kursanci.

Zajęcia prowadzone przez naszych nauczycieli pozwalają każdemu studentowi na maksymalną aktywność językową niezależnie od stopnia zaawansowania. Korzystamy ze sprawdzonych podręczników bogatych
w materiały dodatkowe.
Rozwijając systematycznie wszystkie sprawności językowe zapewniamy wysoką skuteczność przygotowania do egzaminów. Oferta Szkoły jest stale poszerzana tak, aby dostosować się
do bieżących wymagań rynku.

Aleja Jana Pawła II 41 A 47-232 Kędzierzyn-Koźle tel.: +48 77 48 38 297, 509 899 309 biuro@lang.pl
Szkoła Języków Obcych LANG 2016