Szkoła Języków Obcych LANG - Trochę historii

Trochę historii

LANG to szkoła o długiej tradycji. Powstaliśmy w 1989 roku i jesteśmy jedną z najstarszych szkół językowych w Polsce i najdłużej działającą
w Kędzierzynie-Koźlu!

Założyciele szkoły posiadają długoletni staż akademicki i naukowy. Przed założeniem szkoły byliśmy pracownikami Studium Języków Obcych Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Opolskiego (dawniej WSP) w Opolu. Stąd pochodzi nasze doświadczenie, wiedza i umiejętności, które od samego początku działalności Szkoły przekazujemy naszym kursantom.

Za cel stawialiśmy sobie zawsze oferowanie kursów językowych o najwyższej jakości, popartych rzetelną wiedzą, znajomością krajów angielskiego obszaru kulturowego, oraz znajomością metodyki nauczania języków obcych.

Stale podnosimy nasze umiejętności i udoskonalamy naszą wiedzę w zakresie nauczania języków obcych, uczestniczymy w szkoleniach krajowych i zagranicznych, zdobywamy kolejne szczeble umiejętności z obszaru edukacji.

Fundamentem sukcesu naszej Szkoły jest doskonale dobrana i przeszkolona kadra lektorska, przyjazna Słuchaczom atmosfera zajęć, a także wysoka jakość nauczania.

Dzięki temu zdecydowana większość naszych kursantów decyduje się kontynuować naukę przez wiele lat.

Aleja Jana Pawła II 41 A 47-232 Kędzierzyn-Koźle tel.: +48 77 48 38 297, 509 899 309 biuro@lang.pl
Szkoła Języków Obcych LANG 2016